Başarılı Sporculardan Kaymakam Türkmen'e Ziyaret
10-17 Mart tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilen “8.th Taekwondo Turkish Open” turnuvasında derece elde eden sporcular, Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Hamza Türkmen’i makamında ziyaret etti.
Başarılı Sporculardan Kaymakam Türkmen'e Ziyaret

Taekwondo il temsilcisi Ömer Faruk Sayman , Milli takım antrenörü Hacı Özbilek, Bismil G.S.K Milli antrenörü Resul Türk ve sporcuları makamında kabul eden Kaymakam Türkmen, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.                                                                   
 Turnuvada elde edilen başarılarla ilgili Kaymakam Türkmen'i bilgilendiren antrenör Resul Türk, gerçekleştirilen şampiyonaya katılan sporculardan Emriye Yetek +68 kg’da genç kadınlarda üçüncü olurken diğer sporcumuz Zeynep Poyraz ise +49 Kg'da  beşinci olmuştur.
 Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Türkmen, sporcuların kazanmış oldukları başarılardan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu, özellikle genç kızların bu başarılarıyla hemcinslerine örnek olduklarını söyleyerek, gelecekte daha büyük başarılar kazanmaları temennisinde bulundu. Daha sonra başarılı sporculara hediye veren Kaymakam Türkmen, antrenör ve sporcularla birlikte hatıra fotoğrafı çektikten sonra vedalaştı.


Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-