AK parti İlçe Başkanı Veysel Yağmur' un "Miraç Kandili Kutluma Mesajı
AK Parti Bismil İlçe Başkanı Veysel Yağmur, içerisinde büyük hikmetler barındıran mübarek Miraç Kandili’nin ve üç ayların birlik ve beraberliğe vesile olması dileğinde bulundu.
AK parti İlçe Başkanı Veysel Yağmur' un

Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Yağmur, bir kez daha bu mübarek geceye erişmenin sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. Müminler için arınma ve tertemiz olarak Cenabı Allah’a yönelme anlamına gelen Miraç Kandili’nin rahmet ve lütuflarla dolu olduğunu ifade eden Yağmur, “Bu mübarek geceyi fırsat bilip kızgınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı bir kenara bırakıp sevgi ve kardeşlik hislerimizi güçlendirelim” ifadelerini kullandı.

Bugün bizlere düşen Miraç’ın ruhu, manası, hikmeti ve hakikati üzerinde yeniden düşünmek olduğunu vurgulayan Başkan Yağmur, insanlığın hayatını bu manevi fırsatlar üzerinde yoğunlaşarak beslemek gerektiğini vurguladı. Başkan Yağmur, şöyle dedi: “Maneviyatı bol ve bizler için bir fırsat olan bu önemli gecede manevi ve kültürel değerlerin bir kere daha hatırlanacağına inanıyorum. Bu mübarek geceyi iyi anlamalı ve çok iyi değerlendirmeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Bismilli hemşehrilerimiz olmak üzere ülkemiz ve İslam âleminin Miraç Kandil’ini tebrik ediyor, bu mübarek gün ve gecelerin şehrimize, ülkemize ve tüm insanlığa rahmet, bereket ve huzur getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum”


Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-