Bağlar Belediyesi 1 Şubat tarihine kadar uzatılan yapılandırma hakkında açıklama yaptı
Bağlar Belediyesi, emlak, temizlik, reklam, ilan vergisi ve idari para cezaları ödemeleri hakkında kamuoyunu bilgilendiren bir açıklama yayımladı.
Bağlar Belediyesi 1 Şubat tarihine kadar uzatılan yapılandırma hakkında açıklama yaptı

7256 sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına ilişkin kanunun yürürlük süresinin 1 Şubat tarihine kadar uzatılması üzerine Diyarbakır’da yoğunluğun yaşandığı kurumların başında gelen Bağlar Belediyesi, emlak, temizlik, reklam, ilan vergisi ve idari para cezaları ödemeleri hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

Vatandaşların bu kalemlerden kaynaklanan ödemelerini, faizler silindikten sonra anapara üzerinden yapılandırarak belediyenin sağladığı imkanlarla 1 Şubat’a kadar ödeyebileceği kaydedildi.

Daha önce 31 Aralık olarak açıklanan son ödeme tarihinin Resmî Gazetede yayımlanan karar ile bir Şubat’a kadar uzatılarak vatandaşlara yeni bir imkân sağlandığı ifade edilen açıklamada,” Borç yapılandırma süresi 1 Şubat 2021 tarihine kadar uzatıldı. Belediyemize olan tüm borçlarınızı, 7256 sayılı Yapılandırma Kanunu kapsamında yapılandırarak ödeyebilirsiniz.444 33 21 numaralı Bağlar Belediyesi Çağrı Merkezi’ne bağlanarak borçlarınızı yapılandırabilir, www.BAGLAR.BEL.TR E-Belediye bölümünden yapılandırılan borçlarınızı kredi kartı ile ödeyebilirsiniz” ifadeleri kullanıldı.

Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-