HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam’dan Bismilli Kanaat Önderlerine Bayram Tebriği
HÜDA PAR Bismil İlçe Başkanı Ali Bilmez, Kurban bayramı dolayısıyla HUDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam’ın bayram tebrik mesajını, Bismil deki Sivil Toplum Kuruluşları, Kanaat önderleri ve Siyasi parti İlçe başkanlarına takdim etti.
HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam’dan Bismilli Kanaat Önderlerine Bayram Tebriği

Kurban Bayramı dolayısıyla Sivil Toplum Kuruluşları, Kanaat önderleri ve Siyasî Parti ilçe başkanlarını ziyaret eden HÜDA PAR Bismil İlçe Başkanı Ali Bilmez; “,Kurban bayramı dolayısıyla Genel Başkanımız sayın İshak Sağlam’ın bayram tebrigini sizlere taktim ettim. Sizlere Genel başkanımızın selamını getirdim. Genel Başkanımız sizler ve Ailenizin Kurban bayramını kutluyor.”dedi. 

HUDA PAR Genel Başkanı İshak Sağlam’ın Bayram tebriği  alan Bismil Kanaat önderleri, STK ve Siyasi parti temsilcileri ise basta HUDA PAR Genel Başkanı Ishak Sağlam olmak üzere tüm HUDA PAR camiasına teşekkür ederiz. Şimdi den Genel Başkan İshak Sağlam ve HUDA PAR üyelerinin Kurban bayramını mübarek olsun, denildi.

HUDA PAR Bismil İlçe Başkanı Ali Bilmez ise Sivil Toplum Kuruluşları, Kanaat önderleri ve Siyasi parti temsilcilerinin ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.Kategori:
YORUM YAPIN(üye olmadan da yorum yapabilirsiniz)
Yorumla
İptal

KATEGORİ HABERLERİ

-